به گزارش فر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همراهی مردم با نیروی انتظامی طی سال های گذشته نتایج بسیار خوبی به همراه داشته و علاوه بر افزایش کشفیات در حوزه های مختلف، جلوی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی دیگر نیز گرفته شده است. وی […]

به گزارش فر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همراهی مردم با نیروی انتظامی طی سال های گذشته نتایج بسیار خوبی به همراه داشته و علاوه بر افزایش کشفیات در حوزه های مختلف، جلوی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی دیگر نیز گرفته شده است.

وی گفت : با همکاری خوبی که مردم دارند فضا برای مجرمان بسیار ناامن شده است.

امان اللهی افزود: تمام تلاش ماموران حفظ امنیت جامعه و آرامش داشتن شهروندان است، اما با توجه به گستردگی کار پلیس به تنهایی نمی تواند موفق باشد و در این راستا نیاز به کمک همه اقشار جامعه دارد.

وی افزود : امروز هر شهروندی باید خود را در قامت پلیس ببیند و با حساسیت مقابل ناهنجاری های اجتماعی ایستاده و خود را در مقابل جامعه مسئول بداند.

فرمانده انتظامی استان افزود: در این شرایط می توان امیدوار بود که بسیاری از ناهنجاری ها کاهش یافته و شرایط برای جامعه ای آرمانی‌تر فراهم شود.

وی گفت: پلیس با همه ناملایمت هرگز وظایف ذاتی خود را فراموش نمی کند و با اقتدار بیشتر در برابر هنجارشکنان خواهد ایستاد.