به گزارش فر نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یکی از تیم‌های حاضر در آوردگاه بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تیم ملی کبدی بانوان جمهوری اسلامی ایران است؛ بانوان ملی‌پوش کبدی‌کار که عنوان سوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو و جایگاه دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون را […]

به گزارش فر نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یکی از تیم‌های حاضر در آوردگاه بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تیم ملی کبدی بانوان جمهوری اسلامی ایران است؛ بانوان ملی‌پوش کبدی‌کار که عنوان سوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو و جایگاه دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون را در کارنامه خود دارند این روزها برای تکمیل افتخارات خود و کسب جایگاه اول بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در آخرین اردوهای آمادگی به سر می‌برند.

۲ تن از بازیکنان ملی‌پوش کبدی بانوان دختران کرمانشاهی آزاده صیدی و فاطمه کرمی هستند که با توانایی‌ها و استعدادهای فوق‌العاده خود و حضور در تیم ملی برای کشور افتخارآفرین شده‌اند و حالا با تلاش‌هایی که دارند به همراه سایر ملی‌پوشان فقط به جایگاه اول چشم دوخته‌اند.

آزاده صیدی ورزشکار کرمانشاهی و ملی‌پوش کبدی کشورمان در خصوص میزان آمادگی‌اش برای حضور در این رقابت‌ها اظهار داشت: سطح آمادگی ما به صددرصد رسیده البته برخی نقطه ضعف‌های کوچکی داریم که درصدد رفع آن هستیم.

وی افزود: بیست‌ودوم مردادماه جاری به مسابقات اعزام می‌شویم و امیدواریم با کسب مدال طلا نتایج تلاش‌هایمان را ببینیم.

صیدی هندوستان را رقیب اصلی تیم ملی کبدی بانوان ایران برشمرد و گفت: برای رقابت با هندوستان باید کشورهای کره، چین، سریلانکا و تایلند را کنار بزنیم بعد به هندوستان برسیم چون تمام تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی می‌آیند.

عضو تیم ملی کبدی بانوان قول کسب مدال طلا را داد و افزود: بیش از پنج ماه است برای دستیابی به طلا می‌جنگیم و به دلیل قرارگیری در اردو حتی خانواده‌هایمان را ندیدیم چون روزهای استراحت میان هر اردوها تنها دو تا سه روز بوده که امکان بازگشت نداشتیم.

 صیدی خاطرنشان کرد: امیدواریم با کسب مدال طلا مردم را خوشحال کنیم البته برای رسیدن به این مهم به دعای خیر مردم هم احتیاج داریم.