علی شمشیری در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده است‌. شمشیری با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ باند توزیع مواد مخدر شناسایی شده است، افزود: در ۳۲۰ محل استان کرمانشاه عمل پاکسازی انجام شده است. وی گفت: از […]

علی شمشیری در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده است‌.

شمشیری با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ باند توزیع مواد مخدر شناسایی شده است، افزود: در ۳۲۰ محل استان کرمانشاه عمل پاکسازی انجام شده است.

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهارهزار و ۱۵۰ نفر عوامل توزیع‌کننده و عوامل بخش معتادین شناسایی شده‌اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه ستاد مبارزه با موادم خدر همکاری قابل توجهی با سازمان بهزیستی دارد، افزود: هم‌اکنون ۵۰۰ نفر از افراد معتاد تحت درمان هستند.

شمشیری گفت: میزان مصرف مواد صنعتی و به‎ویژه «شیشه» در استان کرمانشاه سیر نزولی دارد.

وی با اشاره به اینکه مواد مخدر چه از نوع سنتی و چه صنعتی ویرانگر و مخرب است، افزود: اگر تمامی دستگاه‎ها به وظایف خود در امر مبارزه با مواد مخدر عمل کنند شاید کمتر شاهد گسترش مصرف مواد در میان جوانان باشیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اظهار کرد: کشور ما با تقدیم چهار هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز به‎طور جدی به مبارزه با قاچاق مواد مخدر پرداخته که سهم استان کرمانشاه نیز تقدیم ۵۲ شهید و ۸ جانباز است.

انتهای پیام /  ع