به گزارش فر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس اطلاعات شهرستان کنگاور در راستای برخورد با عاملین احتکار کالا‌های اساسی و مورد نیاز شهروندان با اقدامات اطلاعاتی از وجود یک انبار شکر احتکار شده مطلع شدند. وی افزود: […]

کشف محموله ۹۵ تنی شکر احتکار شده به گزارش فر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس اطلاعات شهرستان کنگاور در راستای برخورد با عاملین احتکار کالا‌های اساسی و مورد نیاز شهروندان با اقدامات اطلاعاتی از وجود یک انبار شکر احتکار شده مطلع شدند.

وی افزود: ماموران بلافاصله جهت بررسی موضوع وارد عمل شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی محل دپوی محموله شکر اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: ماموران در بازرسی فنی از انبار مذکور موفق به کشف و ضبط مقدار ۹۵ تن شکر احتکار شده شدند که طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: صاحب انبار مذکور دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم مناسب تحویل مراجع قضائی شد.
وی برخورد قاطعانه با احتکارکنندگان را از برنامه‌های اصلی پلیس عنوان کرد و گفت: ماموران به چنین افرادی که با اقدام خود باعث ایجاد التحاب در بازار می‌شود اجازه فعالیت نمی‌دهند.