به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سرهنگ مجتبی بیاتی در مراسم افتتاحیه دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان کرمانشاه، با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر لزوم وجود شاخصه‌های انقلابی‌گری به‌ویژه در سن جوانی تأکید می‌کنند، اظهار داشت: پایبندی به ارزش‌های مبنایی دین اسلام اولین شاخصه انقلابی‌گری است. وی […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سرهنگ مجتبی بیاتی در مراسم افتتاحیه دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان کرمانشاه، با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر لزوم وجود شاخصه‌های انقلابی‌گری به‌ویژه در سن جوانی تأکید می‌کنند، اظهار داشت: پایبندی به ارزش‌های مبنایی دین اسلام اولین شاخصه انقلابی‌گری است.

وی افزود: انقلابی بودن با رعایت تمام شاخصه‌های آن نیز دقیقا به معنای بندگی خدا است برای همین هم یک انسان هدفمند که خود را بنده خداوند می‌داند همواره باید به این شاخصه‌های مهم آراسته باشد و یک فرد انقلابی هیچگاه در بن بست قرار نمی‌گیرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه دومین شاخصه انقلابی گری را عدم بی تفاوتی نسبت به مسائل جاری کشور قلمداد کرد و گفت: دانشجویان بسیجی به عنوان افسران جنگ نرم به هیچ عنوان نباید نسبت به نواقصی که در اطراف خود مشاهده می‌کنند بی‌تفاوت باشند.

بیاتی سومین شاخصه انقلابی گری را دشمن شناسی بیان کرد و افزود: کسانی را که در مقابل دین اسلام که دین حق الهی است ایستاده‌اند دشمنان واقعی اسلام هستند که نباید به دوستی و دلبستگی آنها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه تهدیدات را باید به فرصت تبدیل کرد، بیان کرد: آمریکا با نفوذ در باورها و افکار عمومی جوانان ایران اسلامی بدنبال این است که جوان ایرانی از گذشته خود پشیمان و به آینده ناامید شود، این هدف آمریکا است و در نهایت قصد دارد نخبگان، دانشجویان و جوانان که موتور محرک پیشرفت کشور هستند را از کار بیندازد بنابراین این جوانان هستند که با عزم راسخ خود جلوی تمام توطئه‌های دشمنان را می‌گیرند و آنها را به فرصت تبدیل می‌کنند.

بیاتی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی  مروجین تفکر انقلابی هستند افزود: دانشجوی بسیجی باید جریان انقلابی از غیر‌انقلابی را مشخص کند، باید راهکارها، نگاه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هر دو جریان را بداند.

وی با بیان اینکه کشور ما به فکر انقلابی و راهکارهای انقلابی نیازمند است، عنوان کرد: دانشجویان جهادگر هر چه سریع‌تر باید اتاق وضعیت جنگ اقتصادی را در دانشگاه‌ها راه اندازی کند و وارد فضای عملیاتی شوند و ظرفیت‌های بالقوه کشور را بالفعل نمایند و آحاد مردم را در این عرصه حساس اقتصادی مشارکت دهند.

انتهای پیام / ع