به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  شهرام کهریزی مدیرکل دفترفنی، امورعمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری مناسب مراسم اربعین امسال گفت: به دنبال تکمیل زیرساخت‌ها و فراهم نمودن امکانات لازم جهت حضور زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) هستیم. وی […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  شهرام کهریزی مدیرکل دفترفنی، امورعمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری مناسب مراسم اربعین امسال گفت: به دنبال تکمیل زیرساخت‌ها و فراهم نمودن امکانات لازم جهت حضور زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) هستیم.

وی همچنین تصریح کرد: با رهنمودها و حمایتهای استاندار محترم و معاون محترم امور عمرانی استانداری طرح جامع ساماندهی زیرساختهای مرز خسروی توسط مشاور در دست تهیه می باشد و تمامی فضاها، امکانات و کاربریهای مورد نیاز جهت ارایه خدمات مناسب به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) پیش بینی و تعریف خواهد شد.

کهریزی افزود: به دنبال تکمیل برنامه‌های خود در زمینه حمل و نقل جاده‌ای، رفع نقاط پرحادثه، ترمیم روکش آسفالت جاده ها، تکمیل پروژه‌های آبرسانی به موکب ها، استقرار سرویس های بهداشتی و دوشهای سیار در مکانهای مورد نیاز به همراه سبتیک فاضلاب ، توسعه پارکینگ ها، روشنایی و… هستیم .

مدیرکل دفتر فنی استانداری با توجه به ضرورت تکمیل زیرساختها بر همراهی و همکاری جدی دستگاه های اجرایی و تأمین برخی تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز در منطقه تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع، لازم است تمامی مسئولین مربوطه در راستای برگزاری هرچه بهتر این مراسم باشکوه تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: کمیته زیرساخت به عنوان یکی از کمیته های ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) امور مربوط به پروژه های عمرانی در حوزه های راه های مواصلاتی، زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی، تأسیسات آب و برق و … جهت ارایه خدمات به زائران را برنامه ریزی و براقدامات اجرایی نظارت می کند.