به گزارش دفاع پرس از کرمانشاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار «بهمن ریحانی» فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، امروز (چهارشنبه) در همایش «تبیین و گفتمان‌سازی چهل‌سالگی انقلاب»، ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، اظهار داشت: اساس و بستر دین اسلام براساس فرهنگ عاشورایی است. وی بیان داشت: وقایع انقلاب و موفقیت و […]

به گزارش دفاع پرس از کرمانشاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار «بهمن ریحانی» فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، امروز (چهارشنبه) در همایش «تبیین و گفتمان‌سازی چهل‌سالگی انقلاب»، ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، اظهار داشت: اساس و بستر دین اسلام براساس فرهنگ عاشورایی است.

وی بیان داشت: وقایع انقلاب و موفقیت و سربلندی‌های این ۴۰ ساله بعد از آن بر اساس همین فرهنگ بوده است و پیشروی انقلاب بر همین اساس شکل گرفت.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: رزمندگان دفاع مقدس نیز بر محور همین فرهنگ عاشورایی ایثار و جانبازی کردند؛ لذا هرجایی تمسک به این فرهنگ کردیم موفق و سربلند بودیم.

سردار ریحانی گفت: اگر دشمنان نظام امروز ناراحت و عصبانی هستند، چون براساس همین تفکر ناب از تهدید و تحریم نترسیده‌ایم و ثابت قدم مانده‌ایم.

وی با بیان این‌که تا زمانی که براساس همین تفکر باشیم، موفق و سربلند هستیم، گفت: در آستانه ۴۰ سالگی انقلابی هستیم که ما را از دره ذلت به اوج قدرت عزت بالا برد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: کشوری بودیم که قبل از انقلاب هیچ هویتی نداشتیم و اسلام بی‌هویت آمریکایی و اسلام طاغوتی در جامعه بود، امروز تمام مشکلات و چالش‌ها را پشت سر گذاشتیم تا به این‌جا رسیدیم.

سردار ریحانی تصریح کرد: باید دستاورد‌های انقلاب را روشنگری کرد، اگر حقایق و دستاورد‌ها را بازگو نکنیم رسالت و حق امام و شهدا را به جا نیاورده‌ایم.