سرهنگ عباس بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای شهرستان به سرعت در محل حاضر شدند و نیروهایی نیز از شهرستان‌های مجاور اعزام شدند. وی عنوان کرد: این آتش‌سوزی از ساعت ۱۲ روز گذشته آغاز شد و به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه، وزش باد شدید و انتقال ذغال و کنده‌ها به ارتفاعات […]

سرهنگ عباس بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای شهرستان به سرعت در محل حاضر شدند و نیروهایی نیز از شهرستان‌های مجاور اعزام شدند.

وی عنوان کرد: این آتش‌سوزی از ساعت ۱۲ روز گذشته آغاز شد و به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه، وزش باد شدید و انتقال ذغال و کنده‌ها به ارتفاعات پایینتر اطفای حریق تا ساعت ۱۹ به طول انجامید.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: در این آتش‌سوزی ۱۵ هکتار از مراتع طعمه حریق شده که ۲۰ درصد این مساحت معادل چهار تا پنج هکتار دچار صدمه جدی شده است.

وی با اشاره به اینکه دو برابر زمان اطفای حریق صرف مراقبت می‌شود‌ گفت: مسئولان محلی در زمان اطفای حریق در دسترس بودند و بیشتر زمان ذکر شده صرف مراقبت و جلوگیری از انتقال آتش به ارتفاعات پایینتر شده است.

انتهای پیام / ز