علیرضا محبی زنگنه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ثنا صادقی فوتبالیست کرمانشاهی است که برای حضور در تیم ملی جوانان دختر ایران به اردو فراخوانده شده است.وی ادامه داد: این مرحله از اردو با حضور ۲۷ ملی پوش از ۱۱ استان کشور در مرکز ملی فوتبال واقع در تهران […]

علیرضا محبی زنگنه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ثنا صادقی فوتبالیست کرمانشاهی است که برای حضور در تیم ملی جوانان دختر ایران به اردو فراخوانده شده است.
وی ادامه داد: این مرحله از اردو با حضور ۲۷ ملی پوش از ۱۱ استان کشور در مرکز ملی فوتبال واقع در تهران برگزار خواهد شد.
محبی زنگنه افزود: این اردو از فردا ( شنبه – ۲۴ شهریور) آغاز و به مدت چهار روز تا ۲۷ شهریور ادامه پیدا می کند.
رئیس هیات فوتبال کرمانشاه یادآور شد: تیم ملی فوتبال دختران جوان ایران با تیم های فلسطین، لائوس و میانمار همگروه شده که به ترتیب در روزهای دوم، چهارم و ششم آبان به مصاف ان ها خواهد رفت.

** تیم ووشوی بانوان کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر حضور می یابد
روابط عمومی فدراسیون ووشو اسامی تیم های شرکت کننده در مسابقات این فصل رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور را اعلام کرد که در میان ۱۱ تیم اعلام شده، نام نماینده کرمانشاه نیز به چشم می خورد.
بر این اساس تیم سپاه پاسداران کرمانشاه در گروه اول با تیم های کارون اروند خرمشهر، هیات قم، فولاد مبارکه اصفهان و هیات کردستان رقابت خواهد کرد.
هیات مشهد، هیات البرز، هیات لرستان، هیات تهران، هیات شبستر و دانشگاه آزاد اسلامی نیز تیم های حاضر در گروه دوم را تشکیل می دهند.
مسابقات این فصل لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور قرار است از پنجم مهر ماه آغاز و تیم های حاضر به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.
در پایان دور مقدماتی، ۲ تیم اول هر گروه به مرحله نیمه نهایی و تیم های برنده این مرحله نیز به فینال صعود می کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶
انتهای پیام