به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری با توجه به داشتن ظرفیت‌های بالای نفت و گاز، ایران جز ثروتمندترین کشورها است، اظهار داشت: باید مدیریت لازم بر این ثروت‌ها وجود داشته باشد. امام جمعه کرمانشاه با اشاره به […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری با توجه به داشتن ظرفیت‌های بالای نفت و گاز، ایران جز ثروتمندترین کشورها است، اظهار داشت: باید مدیریت لازم بر این ثروت‌ها وجود داشته باشد.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه عدم مدیریت در کشور وجود دارد، افزود: کشور ایران در مقابل امور اقتصادی شکست نخورده و توانایی مقابله با همه تحریم‌ها را دارد و ثروت‌های موجود در ایران به فرمان مقام معظم رهبری نیاز به مدیریت دارد.

علما با بیان اینکه هدف آمریکا نشان دادن تصویر سیاهی از انقلاب اسلامی است، افزود: ترامپ که نمادی از یزید است سعی دارد که انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد و استکبار جهانی برای القا یأس و ناامیدی و دادن سرمایه به کشورهای مرتجع عربی سعی دارد کشور ایران را ناامید کند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه شخصی منکر مشکلات اقتصادی در جامعه نیست، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری در مسائل اقتصادی باوجود عدم مدیریت اما هیچ‌گونه بن‌بستی در کشور ایران وجود ندارد.

علما با اشاره به اینکه  1400 سال از نهضت عاشورایی می‌گذرد اما همچنان راه امام حسین (ع) ادامه دارد، گفت: باید با فکر ضد انقلاب جنگید و جنگ با کفر و دین تمامی ندارد و ترامپ نشان بارزی از یزید است که باید به مقابله با وی رفت.

خطیب جمعه کرمانشاه گفت: حرکت امام حسین (ع) به همه جهان درس مبارزه و ایستادگی داد و هرجا فکر یزیدی و شیطانی باشد باید با آن جنگید.