قباد محمدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: با توجه به تغییر برخی از شماره های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، شماره رسیدگی به شکایات فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی این معاونت نیز تغییر یافت. وی افزود: همشهریان محترم […]

قباد محمدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: با توجه به تغییر برخی از شماره های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، شماره رسیدگی به شکایات فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی این معاونت نیز تغییر یافت.

وی افزود: همشهریان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا داشتن شکایت در حوزه فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی می توانند شکایت خود را با شماره تلفن ۳۷۱۰۶۲۳۲-۰۸۳ به واحد رسیدگی به شکایات این معاونت اعلام کنند.

دکتر محمدی خاطرنشان ساخت: اگر همشهریان عزیز ما با مشاهده هرگونه تخلف درحوزه مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی آن را به معاونت غذا و دارو اعلام کنند به ارتقاء سلامت جامعه کمک کرده اند.