به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سردار “منوچهر امان اللهی” در دیدار با خانواده شهیدان والامقام “سامان کرمی” و “محمدرسول فیض بدره” اظهار داشت: شهدای گرانقدر با نثار جان پاک خود امنیتی مثال زدنی را فراهم و دست دشمنان را برای همیشه از آب و خاک این کشور کوتاه کردند. […]

شهدای والامقام عزت و آرامش ابدی برای کشور به ارمغان آوردند به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سردار “منوچهر امان اللهی” در دیدار با خانواده شهیدان والامقام “سامان کرمی” و “محمدرسول فیض بدره” اظهار داشت: شهدای گرانقدر با نثار جان پاک خود امنیتی مثال زدنی را فراهم و دست دشمنان را برای همیشه از آب و خاک این کشور کوتاه کردند.
وی ادامه داد: شهدای دوران دفاع مقدس در حالی به فرمان ولی فقیه زمان خود لبیک گفته و روانه جبهه ها شدند که به چیزی جز حفظ انقلاب و امنیت کشور فکر نمی کردند.
سردار امان اللهی بیان کرد: امنیت مهمترین مولفه در هر جامعه به شمار می رود و اگر امروز شاهد امنیتی پایدار هستیم به برکت خون مطهر همین شهداست که بی هیچ چشمداشتی و تنها برای رضای خدا به جنگ با دشمنان رفتند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: شهدا در واقع با خداوند معامله کردند و قطعا هرکسی با خدا معامله کند چیزی جز پیروزی نصیبش نمی شود.
وی در پایان همچنین از صبر و استقامت خانواده های شهدا نیز قدردانی و اجر و پاداش آن ها را کمتر از شهادت ندانست.
در این دیدار همچنین سردار امان اللهی با اهدای لوح و کمک هزینه خرید منزل از خانواده های شهیدان کرمی و فیض بدره تجلیل کرد