به گزارش فر نیوز به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ عامر فتاحی زاده، مدیر فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور خبرداد. فتاحی زاده بیان کرد: اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام […]

25 مهر؛ آغاز مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت پیام نور

به گزارش فر نیوز به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ عامر فتاحی زاده، مدیر فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور خبرداد.

فتاحی زاده بیان کرد: اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور از ۲۲ لغایت ۲۵ مهرماه امسال به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

جشنواره قرآنی امسال از فروردین ماه در سطح نزدیک به ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در سطح کشور و در بخش‌های آوایی، پژوهشی، کتبی و هنری آغاز و بعد از برگزاری مرحله مقدماتی در مراکز و واحدها، نفرات برتر هر بخش به مرحله استانی هر دانشگاه معرفی شدند.

مرحله استانی در سطح تمام استان‌ها تا پایان مرداد ماه انجام شده و نفرات برتر هر بخش جهت برگزاری بخش پایانی(کشوری) معرفی شده‌اند.

لازم به ذکر است که دانشجویان برتر هر بخش جهت مسابقات ملی دانشجویی معرفی خواهند شد.

فتاحی

انتهای پیام