مجتبی بیاتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: ۲۷۷ هزار و ۹۲۷ مسافر در این مدت از فرودگاه کرمانشاه جابه‌جا شده‌اند که بار جابه‌جا شده توسط مسافران ۱۹۳۸ تن بوده است. وی عنوان کرد: هم‌اکنون از فرودگاه کرمانشاه ۱۲۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی به ۶ مقصد داخلی انجام می‌شود و این فرودگاه جایگاه نهم […]

مجتبی بیاتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: ۲۷۷ هزار و ۹۲۷ مسافر در این مدت از فرودگاه کرمانشاه جابه‌جا شده‌اند که بار جابه‌جا شده توسط مسافران ۱۹۳۸ تن بوده است.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون از فرودگاه کرمانشاه ۱۲۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی به ۶ مقصد داخلی انجام می‌شود و این فرودگاه جایگاه نهم را در بین فرودگاه‌های کشور در شهریور ماه امسال به خود اختصاص داده است.

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه گفت: طرح بهسازی و توسعه سطوح پروازی فرودگاه کرمانشاه شامل باند، تاکسی‌ وی و اپرون اکنون به ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی افزود: برای طرح بهسازی و توسعه سطوح پروازی شامل باند، تاکسی وی و اپرون به روش EPC و طرح و ساخت، خرید و اجرای سیستم روشنایی جدید سطوح پروازی ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

انتهای پیام‌/ ز