افراس  رییس هیات ورزش های بومی و محلی شهرستان اسلام آباد غرب  در گفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: بزرگترین المپیاد  ورزشی های بومی و محلی استان کرمانشاه  در ۲۰ رشته ورزشی برای خان ها و آقایان برگزار می شود. وی بیان اینکه این المپیاد از قهرمانی دهستان ها تا قهرمانی استان […]

شمارش معکوس برای برگزاری  بزرگترین مارتن ورزشیافراس  رییس هیات ورزش های بومی و محلی شهرستان اسلام آباد غرب  در گفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت: بزرگترین المپیاد  ورزشی های بومی و محلی استان کرمانشاه  در ۲۰ رشته ورزشی برای خان ها و آقایان برگزار می شود.

وی بیان اینکه این المپیاد از قهرمانی دهستان ها تا قهرمانی استان برگزار می شود  گفت:  کارشناسان ورزشی  در بین ورزشکار ها   جهت معرفی به مسابقات  استانی و  کشوری  استعداد یابی می شود.

 وی  افزود: مسابقات  محلات شهر اسلام آباد غرب  روز جمعه ۲۷ مهر  در سالن سه هزاری  شهید  شهبازی  همراه با افتتاحیه  مسابقات با حضور مسئولان استان  برگزار می شود.

 وی بیان کرد: علاقه مندان  می توانند تنها با در دست داشتن   کارت بیمه ورزشی در این مارتن ورزشی استان کرمانشاه  شرکت  کنند.

وی ادامه داد: این مسابقات در مراکز دهستان ها به صورت قهرمانی بخش ها قهرمانی شهرستان در نهایت در ایام مبارک فجر به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مسابقات قهرمانی استان برگزار می شود.