کیومرث مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه, اظهار داشت: اداره کل بیمه سلامت به‌عنوان یکی از اعضا کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین استان کرمانشاه، برای مشارکت فعال در ایستگاه‌های سلامت در مسیر زوار اربعین آمادگی لازم را دارد. مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: این آمادگی شامل حضور کارشناسان ناظر در بیمارستان‌های شهرستان‌های […]

کیومرث مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه, اظهار داشت: اداره کل بیمه سلامت به‌عنوان یکی از اعضا کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین استان کرمانشاه، برای مشارکت فعال در ایستگاه‌های سلامت در مسیر زوار اربعین آمادگی لازم را دارد.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: این آمادگی شامل حضور کارشناسان ناظر در بیمارستان‌های شهرستان‌های مسیر زائران و آماده‌باش تمام ادارات و دفاتر پیشخوان زیرمجموعه سازمان بیمه سلامت است تا دفترچه‌های مورد نیاز این افراد در حداقل زمان ممکن صادر می‌شود و بیماران را به مراکز درمانی راهنمایی و هدایت کند.

دبیر سازمان‌های بیمه‌گر استان کرمانشاه با اشاره به هماهنگی با بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی‌ افزود: در این رابطه اطلاع‌رسانی و هماهنگی لازم انجام شده است و بیماران می‌توانند در تمام روزهای هفته و تعطیلات به اداره کل بیمه سلامت واقع در خیابان شهید جعفری مراجعه یا با تلفن‌های ۳۷۲۴۲۷۴۲ و ۳۷۲۴۱۸۴۹ برای دریافت راهنمایی لازم تماس بگیرند.

مظفری خاطرنشان کرد: اداره کل بیمه سلامت استان کرمانشاه به منظور تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان در ایام تعطیل آماده خدمات‌رسانی و صدور دفترچه است و با هدف ارائه خدمات به بیمارانی که در ایام تعطیل بستری می‌شوند از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ روزهای تعطیل برای تعویض, تمدید دفترچه و صدور معرفی‌نامه بیمارستانی آمادگی دارد.

وی گفت: در صورت عدم مراجعه بیماران جهت اخذ دفترچه بیمه، هزینه‌های آنها قابل پذیرش نخواهد بود.

وی با بیان اینکه دفترچه‌های بیمه مانند اوراق بهادار است، افزود: برای تعویض دفاتری که اوراق آن زودتر از ۳ ماه به پایان رسیده است ارائه دفترچه قبلی، ارائه فیش هزینه صدور دفترچه و کسب نظر کمیته فنی استان یا پزشک معتمد به استثناء بیماران خاص لازم است ودرخواست خدمت باید توسط سرپرست, بستگان درجه یک یا قیم‏‏ یا وکیل قانونی بیمه شده انجام شود.

انتهای پیام / ع