به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: امام راحل(ره) در سخنانی در عید فطر سال ۱۳۴۲ بیان فرمودند که پنجاه سال آینده را می‌بینم و با اطمینان می‌گویم اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌کشاند. امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه همه مسئولان سه […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: امام راحل(ره) در سخنانی در عید فطر سال ۱۳۴۲ بیان فرمودند که پنجاه سال آینده را می‌بینم و با اطمینان می‌گویم اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌کشاند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه همه مسئولان سه قوه باید فرمایشات امام خمینی (ره) را مدنظر داشته باشند، خاطرنشان کرد: مسئولان و کارگزاران با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید وصیت نامه الهی سیاسی بنیانگذار انقلاب اسلامی را بخوانند و مرور کنند.

علما با اشاره به اینکه آمریکا هیچگاه به ملت ایران رحم نکرده و سرمایه‌های ملت را به غارت برده است، بیان کرد: آمریکا چهل سال ملت ایران را تحریم کرده که به فرموده مقام معظم رهبری ملت ایران با شکست دادن تحریم‌ها سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد.

علما با بیان اینکه امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) اربعین حسینی را زنده نگه داشتند، افزود: بعد از ۱۴۰۰ سال از گذشت حماسه کربلا حضور جوانان در مراسم راهپیمایی اربعین هر ساله بیشتر می‌شود و باید این مراسم را باشکوه برگزار کرد زیرا این راهپیمایی ۲۰ میلیونی نفری برای دشمن غیرقابل تحمل است.

امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمن می‌خواهد بین شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند و ملت ایران و جوانان باید مراقب توطئه‌های همه جانبه دشمن باشند, راهپیمایی اربعین خط بطلانی بر نقشه‌های تفرقه‌آمیز دشمن خواهد بود.

علما با اشاره به نامه ۹۰۰ نفر از دانشجوهای نخبه و اعلام آمادگی جهت ارائه طرح‌های اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: دولت و مسئولان اجرایی باید از این طرح‌ها استقبال و استفاده کنند.