به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان اظهار داشت: طرح توسعه گمرک پرویزخان با وجود طرح و انجام تمامی اقدامات لازم برای شروع عملاً متوقف مانده است. استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اداره گمرک و حمل و نقل پایانه‌های استان کرمانشاه هر چه سریع‌تر با […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان اظهار داشت: طرح توسعه گمرک پرویزخان با وجود طرح و انجام تمامی اقدامات لازم برای شروع عملاً متوقف مانده است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اداره گمرک و حمل و نقل پایانه‌های استان کرمانشاه هر چه سریع‌تر با همکاری وزارات راه و شهرسازی و گمرکات کشور اجرای این طرح را شروع کنند زیرا دیگر زمانی برای از دست دادن نداریم.

طرح جامع پرویزخان چه زمانی اجرا می‌شود

بازوند با اشاره به مزیت‌های استان کرمانشاه در مرز به ویژه مرز پرویزخان برای توسعه صادرات گفت: استان باید در استای توسعه صادرات از این فرصت‌ها استفاده کند و زمینه‌های مساعد برای افزایش میزان صادرات که در رونق اقتصادی موثر است، هر چه بیشتر فراهم شود.

استاندار کرمانشاه افزود: کرمانشاه در حوزه‌های مختلف از جمله تجارت و مرز دارای مزیت‌های مناسبی برای توسعه است که تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط در این زمینه وظیفه دارند که نهایت تلاش و جدیت خود را برای توسعه بیش از پیش این بخش‌ها به‌کار گیرند.

خبرگزاری تسنیم هفته گذشته در گزارشی به وضعیت مرز پرویزخان و دلایل عدم اجرای طرح جامع گمرک پرویزخان پس از گذشت ۱۵ سال پرداخته بود.