حسین خدرویسی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: این تعداد واحد مسکونی در شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی و دالاهو افتتاح به بهره برداری می رسند.وی اظهار داشت: ۹ هزار و ۶۱۷ واحد مددجویان کمیته امداد در زلزله سال گذشته کرمانشاه خسارت دیدند که از این تعداد چهار هزار و ۲۴۲ واحد شهری […]

حسین خدرویسی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: این تعداد واحد مسکونی در شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی و دالاهو افتتاح به بهره برداری می رسند.
وی اظهار داشت: ۹ هزار و ۶۱۷ واحد مددجویان کمیته امداد در زلزله سال گذشته کرمانشاه خسارت دیدند که از این تعداد چهار هزار و ۲۴۲ واحد شهری و روستایی نیازمند تعمیر و مابقی تخریبی هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خرداد امسال نیز ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویی در مناطق زلزله زده با حضور فتاح رییس کمتیه امداد کشور به بهره برداری رسید.
در استان کرمانشاه ۶۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر از حمایت ها و خدمات معیشتی، فرهنگی، مسکن و درمانی کمیته امداد بهره مند هستند.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود ۱۰۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
۸۰۶۶
انتهای پیام