به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهناز فتاحی مدیرکل کانون استان کرمانشاه  با توضیح تقویم اجرایی و برنامه‌های گروه‌های نمایشی شرکت کننده، به بیان درخواست‌های این اداره کل برای میزبانی شایسته از شرکت کنندگان در این رویداد ملی پرداخت. وی با بیان اینکه این رویداد ملی با هدف […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهناز فتاحی مدیرکل کانون استان کرمانشاه  با توضیح تقویم اجرایی و برنامه‌های گروه‌های نمایشی شرکت کننده، به بیان درخواست‌های این اداره کل برای میزبانی شایسته از شرکت کنندگان در این رویداد ملی پرداخت.

وی با بیان اینکه این رویداد ملی با هدف شادی افزایی و افزایش شور و نشاط در میان کودکان و نوجوانان مناطق محروم اجرا می‌شود، گفت : ۲۶ و ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۷، رویداد ملی شادپیمایی عروسک‌ها در شهر‌های کرمانشاه، سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی و با حضور نزدیک به ۱۵۰ نفر از هنرمندان و گروه‌های نمایش عروسکی از سراسر کشور برگزار می‌شود.

فتاحی افزود : برای برگزاری شایسته این رویداد ملی، نیازمند همراهی، همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان هستیم.

گودرزی، مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانی کرمانشاه که ریاست این جلسه را برعهده داشت نیز در سخنانی، با ابراز خرسندی از برگزاری مراسم ملی شادپیمایی عروسک ها، از دست اندرکاران این برنامه، قدردانی و بر آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.