به گزارش فر نیوز به نقل از      گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   سرهنگ  علیرضا مرزبانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو با شگردهای مشابه رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت. وی افزود: با انجام تحقیقات […]

دستگیری یکی از سارقان حرفه ای قطعات خودرو به گزارش فر نیوز به نقل از      گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   سرهنگ  علیرضا مرزبانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو با شگردهای مشابه رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده ماموران پلیس توانستند یک نفر سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ مرزبانی ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های ابتدایی به ۱۴ فقره سرقت شامل ۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۶ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی تصریح کرد: پلیس با همه توان به مقابله با موضوع سرقت می پردازد و در این راستا از تمام امکانات و ظرفیت خود استفاده می کند.

سرهنگ مرزبانی در پایان گفت: با همکاری مردم و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس شاهد کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی و همچنین افزایش کشفیات در حوزه های مختلف بوده ایم.