حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: با محقق شدن ۹۷ درصد از سهمیه مصوب در سال ۹۷ تا امروز ۱۱ آذرماه این استان پیشگام در ثبت اطلاعات قرآنیان در سامانه جامع حفظ و قرائت قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه […]

کرمانشاه پیشگام در ثبت اطلاعات قرآنیان در سامانه جامع حفظ اوقاف

حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: با محقق شدن ۹۷ درصد از سهمیه مصوب در سال ۹۷ تا امروز ۱۱ آذرماه این استان پیشگام در ثبت اطلاعات قرآنیان در سامانه جامع حفظ و قرائت قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه است.
وی با اشاره به آماری درخصوص چگونگی اجراء و نحوه برگزاری این طرح در استان، افزود: اطلاعات ۲۳۵۰۰ نفر در سامانه جامع حفظ اوقاف از استان کرمانشاه به ثبت رسیده است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: استان فارس با محقق کردن ۵۰ درصد و استان کردستان با ۴۹ درصد استان‌های بعدی در ثبت اطلاعات قرآنیان در سامانه جامع حفظ و قرائت قرآن هستند به‌طوری که استان فارس اطلاعات ۱۸ هزار نفر و استان کردستان اطلاعات ۷۲۰۰ نفر را تاکنون ثبت کرده‌اند.
حجت‌الاسلام میرزایی تصریح کرد: تا امروز اطلاعات ۱۳۴ هزار قرآن‌آموز و ۶ هزار مربی قرآن در سامانه جامع حفظ ثبت شده است.
وی گفت: سامانه جامع حفظ و قرائت قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف جمع‌آوری اطلاعات به روز قرآن‌آموزان، مربیان و اساتید قرآنی کل کشور راه‌اندازی شده است.
انتهای پیام