به گزارش فر نیوز به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سامانه بارشی جدید به تدریج از سمت غرب وارد کشور می‌شود.خانم معصومه احمدی افزود: امروز در بخش‌هایی از استان اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر یعنی گیلان، مازندران و گلستان احتمال بارش‌های خفیف و پراکنده را داریم و تا روز چهارشنبه در بیشتر مناطق […]

به گزارش فر نیوز به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سامانه بارشی جدید به تدریج از سمت غرب وارد کشور می‌شود.
خانم معصومه احمدی افزود: امروز در بخش‌هایی از استان اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر یعنی گیلان، مازندران و گلستان احتمال بارش‌های خفیف و پراکنده را داریم و تا روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشورمان جوی آرام و نسبتا پایداری را پیش بینی می‌کنیم.
وی گفت: در مناطق صنعتی و کلان شهر‌هایی مانند تهران، اراک، قم و همین طور اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و غبار محلی را در این مناطق خواهیم داشت.
­کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از روز چهارشنبه به تدریج سامانه‌ای از سمت غرب و بخش‌های نیمه غربی کشورمان وارد می‌شود که بارش‌ها را در این مناطق خواهیم داشت.
احمدی گفت: بارش‌ها ابتدا در استان‌هایی مثل آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و مناطق غربی کشورمان آغاز می‌شود و برای روز‌های پایانی هفته یعنی پنجشنبه و جمعه در اکثر مناطق نیمه غربی کشور و حتی مرکز و جنوب کشورمان بارندگی پیش بینی می‌شود.
وی افزود: شدت بارش‌ها را نیز در مناطق غربی و جنوب غربی و دامنه‌های زاگرس پیش بینی می‌کنیم.
­کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی است و دما در گرم‌ترین زمان به حدود ۱۷ درجه می‌رسد.