به گزارش فر نیوز به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، آرش زره تن لهونی را به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه منصوب کرد. پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر اعلام کرد: دکتر علی اصغر پیوندی در این حکم خطاب به آرش زره تن لهونی آورده […]

به گزارش فر نیوز به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، آرش زره تن لهونی را به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه منصوب کرد.

پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر اعلام کرد: دکتر علی اصغر پیوندی در این حکم خطاب به آرش زره تن لهونی آورده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه» منصوب می شوید.
نگاهی به سوابق مدیرعامل جدید هلال احمر استان کرمانشاه/تایید حکم مدیریت پس از یک ماه
با عنایت به وظایف و ماموریت های متعدد و گسترده جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره گیری از پتانسیل های درون و برون سازمانی، تمام سعی، تجربه و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه  کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات جمعیت در استان به کارگیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.» لازم به ذکر است آرش زره تن لهونی دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و دکتری اقتصاد بین الملل است.

نگاهی به سوابق مدیرعامل جدید هلال احمر استان کرمانشاه/تایید حکم مدیریت پس از یک ماه

مدیرکل بودجه جمعیت هلال احمر، عضو شورای اسلامی شهر سنندج، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان، عضو شورای عالی هلال احمر  و مشاور اقتصادی استاندار کردستان از جمله سوابق اجرایی آرش لهونی است.

آرش لهونی که پیش از این  فرمانداری جوانرود را بر عهده داشت در تاریخ ۱۷ شهریورماه سال جاری نیز به سمت مشاور استانداری انتخاب شد  پس از یک ماه  ۲ آبان ماه ۹۷ به عنوان سرپرستی  جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه منصوب و ۱۲ آذرماه نیز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه شد.

نگاهی به سوابق مدیرعامل جدید هلال احمر استان کرمانشاه/تایید حکم مدیریت پس از یک ماه

درپیام استاندار کرمانشاه در انتصاب وی به عنوان مشاور استاندار  چنین آمده است:

جناب آقای آرش زره تن لهونی

نظر به تعهد  تجارب و سوابق جنابعالی  به موجب این ابلاغ به سمت مشاور  استاندار  پست سازمانی  شماره ۲۲-۲ منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال  و در استای تحقق اهداف و آرمان های  بلند نظام و رهنمودهای مقام معظم  رهبری و سیاست های دولت  تدبیر و امید  در انجام وظایف محوله موفق و کوشا باشد

بازوند استاندار کرمانشاه

 

لهونی مدیر جوان جمعیت هلال احمر استان  کرمانشاه  اهل شهرستان پاوه است و در زلزله اخیر  استان کرمانشاه در لحظات اولیه  برای بررسی مناطق زلزله زده وارد عمل شد تاکید حکم مدیریت  وی در این مدت کوتاه نیز به دلیل عملکرد خوب او در زلزله اخیر صورت گرفته است.