آتش سوزی گسترده کارگاه رنگ آمیزی کتیبه در واحد مسکونی کرمانشاه
آتش سوزی گسترده کارگاه رنگ آمیزی کتیبه در واحد مسکونی کرمانشاه

آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز اظهار کرد: ساعت ۱۳:۵۸ امروز جمعه آتش سوزی واحد مسکونی در محله میدان مرکزی کرمانشاه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد. به گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: در کمترین زمان ممکن نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی کرمانشاه به محل وقوع حادثه اعزام شدند و در لحظات اولیه […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز اظهار کرد: ساعت ۱۳:۵۸ امروز جمعه آتش سوزی واحد مسکونی در محله میدان مرکزی کرمانشاه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد.

به گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: در کمترین زمان ممکن نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی کرمانشاه به محل وقوع حادثه اعزام شدند و در لحظات اولیه مشخص شد که واحد مسکونی مورد نظر کارگاه رنگ آمیزی کتیبه‌های پلاستیکی بوده است و با توجه به مقدار تینر موجود در این محل درخواست نیروی کمکی به مرکز آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه با اشاره به وسعت حریق و مواد اشتعال‌زا درون این کارگاه، تصریح کرد: ۱۴ خودروی اطفایی و به همراه بیش از ۴۰ نفر از آتش‌نشان این سازمان عملیات اطفا حریق گسترده این کارگاه بر عهده داشتند.

وی با اشاره به مقدار قابل توجه مواد اشتعال‌زا در این منزل مسکونی، افزود: قطعاً در صورتی که فرماندهی واحدی در این عملیات نبود و تجربه کافی در خصوص اطفا حریق‌های اینچنینی نداشتیم، این حریق جان شهروندان و آتش‌نشانان زیادی را می‌گرفت.

وی ادامه داد: آتش نشانان سرانجام پس از یک ساعت و ۴۰ دقیقه عملیات بی وقفه توانستند حریق را به طور کامل مهار و نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام نمایند.

رضایی گفت: در این عملیات ۲ آتش نشان و یک شهروند دچار مصدومیت شدند و خدا رو شکر بدون فوتی توانستیم این حریق غیرطبیعی را در کمترین زمان ممکن مهار کنیم.

وی با اشاره به احتمال ریزش سقف این واحد مسکونی افزود: آتش‌نشانان ما زیر سقفی عملیات اطفا حریق سنگین امروز را انجام دادند که هر آن امکان ریزش داشت و باید دست این فداکاران و ایثارگران را بوسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استمرار کمک‌های مومنانه در سرپل‌ذهاب با حمایت دستگاه‌هایاجرایی

photo_2021-01-29_17-45-08

photo_2021-01-29_17-45-09 (2)

photo_2021-01-29_17-45-09 (3)

photo_2021-01-29_17-45-09