آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس| عزت اللهی پرسپولیسی می شود؟

آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس| عزت اللهی پرسپولیسی می شود؟

در بین ۱۶ تیم لیگ برتری یکی از قوی‌ترین و شاید قوی‌ترین خط هافبک‌ها را در اختیار دارد و یحیی برای انتخاب آرایش‌های مختلف کاملاً دستِ بازی دارد. میلاد سرلک در کنار سروش رفیعی و سینا اسدبیگی، هافبک‌های به جا مانده از فصل گذشته هستند و در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه هم سرخ‌پوشان پایتخت موفق شدند با مسعود ریگی و یاسین سلمانی به توافق برسند و میلاد سورگی ستاره آکادمی پرسپولیس هم قراردادش را با سرخ‌ها تمدید کرد.

یحیی گل‌محمدی همواره به آرایش ۲-۲-۲-۴ اعتقاد ویژه‌ای در دوران سرمربیگری‌اش داشته و نگاهی به ترکیب‌های پرسپولیس در دوره حضور او هم نشان می‌دهد که گل‌محمدی سعی داشته تا نسبت به استفاده از آرایش مورد علاقه‌اش پایبند باشد. با توجه به این شرایط، پرسپولیسی‌ها در شرایطی در فهرست خود ۶ بازیکن را در پست هافبک دارند که گل‌محمدی از میان این ۶ بازیکن در ترکیب اولیه تیمش تنها می‌تواند از حضور بازیکن بهره ببرد که میلاد سرلک و سروش رفیعی گزینه‌های موردنظر سرمربی پرسپولیس هستند.

یحیی، مخالف جدایی هافبک ۲۶ ساله

سرخ‌پوشان پایتخت البته فصل پرترافیکی را در پیش دارند و در کنار رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی، آن‌ها باید در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور پیدا کنند. همین مسئله هم باعث شد تا کادرفنی پرسپولیس نسبت به تقویت خط هافبک این تیم پافشاری داشته باشد اما با این حال در روزهای گذشته بحث جدایی سینا اسدبیگی مطرح شد؛ هافبک باتجربه‌ای که از ذوب‌آهن به پرسپولیس آمد اما هیچ‌گاه نتوانست خود را مدعی حضور در ترکیب اصلی نشان بدهد و با وجود درخشش‌های مقطعی، همواره گزینه حضور به عنوان یار جانشین در ترکیب سرخ‌پوشان پایتخت بود.

اسدبیگی در شرایطی به دنبال جدایی از تیم پرسپولیس است که تیم‌هایی از جمله سپاهان اصفهان و نساجی مازندران به دنبال جذب او هستند. در این زمینه گفته می‌شود که پرسپولیسی‌ها مخالفت صریح خود را با انتقال هافبک تیم‌شان به سپاهان اعلام کرده‌اند اما شرایط برای همکاری سینا اسدبیگی با نساجی نامشخص است. هافبک ۲۶ ساله پرسپولیس، خود تمایل دارد تا برای کسب فرصت بازی بیشتر از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی جدا شود اما در نقطه مقابل، سرمربی پرسپولیس مخالفت خود را با این انتقال اعلام کرده است.

عزت‌اللهی و سرلک گره از کار اسدبیگی باز می‌کنند؟

سینا اسدبیگی با توجه به حضور بازیکنانی مانند میلاد سرلک، سروش رفیعی، مسعود ریگی و یاسین سلمانی، خود را اولویت پنجم برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس می‌داند و همین مسئله باعث شده تا او به دنبال جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت باشد؛ به‌ویژه آنکه در این زمینه پیشنهاداتی را هم او دریافت کرده است. با وجود دریافت پیشنهادات، مخالفت یحیی گل‌محمدی باعث شده تا هافبک پرسپولیس نسبت به آینده کاری‌اش مردد شود.

یحیی گل‌محمدی با وجود جذب ریگی و سلمانی، همچنان تمایل به خرید سعید عزت‌اللهی دارد و در این زمینه گفته می‌شود تنها در صورتی سرمربی پرسپولیس به جدایی اسدبیگی رضایت خواهد داد که عزت‌اللهی به فهرست سرخ‌پوشان پایتخت اضافه شود. با توجه پیچیدگی‌های فرآیند جذب سعید عزت‌اللهی، به نظر می‌رسد که انتقال این هافبک باتجربه در بازار تابستانه میسر نباشد و در نقطه مقابل بحث سرباز شدن میلاد سرلک هم مطرح است و با توجه به جدایی قریب‌الوقوع او، به نظر می‌رسد که نظر گل‌محمدی نسبت به جدایی اسدبیگی تغییر نخواهد کرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او در جمع سرخ‌پوشان پایتخت ماندنی خواهد بود.

عزت اللهی