آغاز اردوی تیم‌های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در
کرمانشاه
آغاز اردوی تیم‌های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در
کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه دومین مرحله اردوی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان کشتی فرنگی ناشنوایان در کرمانشاه آغاز شد. فرید عدنانی مربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ایران در حاشیه برپایی این اردو در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان، از روز گذشته(ششم فروردین) در کرمانشاه […]

ایسنا/کرمانشاه دومین مرحله اردوی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان کشتی فرنگی ناشنوایان در کرمانشاه آغاز شد.

فرید عدنانی مربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ایران در حاشیه برپایی این اردو در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان، از روز گذشته(ششم فروردین) در کرمانشاه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در این مرحله از اردوها حدود ۳۴ کشتی گیر فرنگی کار ناشنوا از سراسر کشور حضور دارند که سه نفر از این کشتی گیران کرمانشاهی هستند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان خاطر نشان کرد: این اردوها به منظور حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ ترکیه خواهد بود که تا زمان برگزاری مسابقات سه دوره دیگر اردوی تیم های ملی را برگزار خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: برای حضور در این رقابت ها برای هر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان جمعا ۱۰ نفر انتخاب و به این مسابقات اعزام می شوند.

عدنانی در تشریح وضعیت اردوها هم گفت: باتوجه به اینکه یک‌سالی است بیماری کرونا شیوع پیدا کرده برای همین کشتی گیران در سطح آمادگی نسبی قرار دارند و امید داریم تا پایان اردو به سطح قابل قبولی از آمادگی برسند.

وی خاطرنشان کرد: تا مرحله آخر اردوها بصورت مداوم ارزیابی خود را از کشتی گیران انجام خواهیم داد تا یک تیم خوب و قوی را راهی این مسابقات کنیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در پایان شرایط میزبانی کرمانشاه را در برپایی این اردوها بسیار خوب دانست و گفت: مشکل خاصی در روند برگزاری اردوها نداریم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش قیمت در جابجایی کالا، علت تشکیل صف‌های طولانی 

انتهای پیام