آغاز عملیات اجرایی احداث یادمان شهدای سرپل ذهاب
آغاز عملیات اجرایی احداث یادمان شهدای سرپل ذهاب

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سعید قاسمی مسئول قرارگاه جهادی مهندسی شهید متوسلیان گفت : یادمان شهدای سه راهی «ترکویس» از توابع بخش قلعه شاهین سرپل‌ذهاب در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و ظرف مدت زمانی یک سال ساخته می‌شود. او گفت : ۳۲ سال پیش به فاصله سه روز […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سعید قاسمی مسئول قرارگاه جهادی مهندسی شهید متوسلیان گفت : یادمان شهدای سه راهی «ترکویس» از توابع بخش قلعه شاهین سرپل‌ذهاب در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و ظرف مدت زمانی یک سال ساخته می‌شود.

او گفت : ۳۲ سال پیش به فاصله سه روز پس از قطعنامه ۵۹۸ تهاجم سراسری جدیدی از سوی ارتش بعث عراق و منافقان به خاک جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و تصرف سرپل ذهاب و جاده پادگان ابوذر و شهادت جمعی از فرزندان این مرز و بوم تنها گوشه‌ای از وقایع تلخ آن ایام بود.

مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمانشاه گفت: رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس با کمترین تجهیزات بهترین نتایج را به دست آوردند.

محمد طالبی افزود: مردم استان کرمانشاه در دفاع مقدس کارنامه‌ای درخشان از خود برجای گذاشتند و شروع و خاتمه جنگ از این استان بود و زنان و مردان این خطه رشادت‌های زیادی در جنگ تحمیلی از خود نشان دادند.

او گفت: امروز باید تلاش کنیم تا ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف دام های مُردار در یک واحد کشتار غیر مجاز درکرمانشاه