آغاز عملیات اجرایی مجتمع بزرگ گردشگری بیستون
آغاز عملیات اجرایی مجتمع بزرگ گردشگری بیستون

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، اصغر رشنو معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه گفت : به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر مجتمع بزرگ گردشگری بیستون در زمین ۸۸ هزار متر مربعی کلنگ زنی می‌شود. او گفت : این مجتمع بزرگ تفریحی، ورزشی و اقامتی در مسیر اصلی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، اصغر رشنو معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه گفت : به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر مجتمع بزرگ گردشگری بیستون در زمین ۸۸ هزار متر مربعی کلنگ زنی می‌شود.

او گفت : این مجتمع بزرگ تفریحی، ورزشی و اقامتی در مسیر اصلی کوریدور گردشگری بیستون – طاق بستان احداث می‌شود.

رشنو با اعلام اینکه برآورد اولیه حجم سرمایه‌گذاری این پروژه بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال است، افزود: در این مجتمع فضای ورزشی، رستوران و فست فود، شهربازی سرپوشیده، ۴۰ دستگاه سوئیت اقامتی و دهکده گردشگری راه‌اندازی می‌شود.

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه افزود: با توجه به قرار گرفتن زمین‌های مذکور در طرح کوریدور طاق بستان – بیستون که کاربری آن گردشگری لحاظ شده است، کل منطقه باید متناسب با فضا‌های گردشگری طراحی و اجرا شود.

او گفت: این طرح بسیاری از خلاء‌های زیرساختی در استان کرمانشاه و مجموعه بیستون را پر کرده و به عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ تفریحی‌اقامتی در مسیر اصلی ورودی مسافران به استان و نزدیک مجموعه جهانی بیستون فرصت بسیار مناسبی را برای جذب گردشگران فراهم می‌کند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ادای احترام ملکه اسپانیا به لباس مادر شوهرش