آغاز عملیات لایروبی کانال های زهکشی حوزه رودخانه
گاماسیاب
آغاز عملیات لایروبی کانال های زهکشی حوزه رودخانه
گاماسیاب

سرویس کرمانشاه _ عباداله کنجوریان عنوان کرد: عملیات لایروبی کانال های زهکشی حوزه رودخانه گاماسیاب به طول ۵ کیلومتر و از روز یکشنبه سی ام آذر ماه آغاز و تا روز سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت. به گزارش کردپرس فرماندار شهرستان هرسین در حاشیه بازدید از عملیات لایروبی کانالهای زه کشی حوزه رودخانه […]

آغاز عملیات لایروبی کانال های زهکشی حوزه رودخانه گاماسیاب

سرویس کرمانشاه _ عباداله کنجوریان عنوان کرد: عملیات لایروبی کانال های زهکشی حوزه رودخانه گاماسیاب به طول ۵ کیلومتر و از روز یکشنبه سی ام آذر ماه آغاز و تا روز سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش کردپرس فرماندار شهرستان هرسین در حاشیه بازدید از عملیات لایروبی کانالهای زه کشی حوزه رودخانه گاماسیاب ضمن تقدیر از مدیرکل آب منطقه ای استان کرمانشاه؛ اظهار داشت: وقوع سیل در سالهای گذشته و انباشت رسوبات در کانال های زه کشی اطراف رودخانه گاماسیاب و در محدوده روستای چمبطان باعث مسدود شدن این کانال ها و در نتیجه ورود سیل به اراضی کشاورزی روستاهای حاشیه این رودخانه شده بود.

فرماندار هرسین بیان داشت : مسدود شدن این کانال ها باعث سرازیر شدن سیل به روستاهای اطراف این رودخانه مخصوصا روستای چمبطان و باتلاقی شدن اراضی کشاورزی آن شده بود.

کنجوریان همچنین در پایان تصریح کرد : با لایروبی این کانالها روان آب های منطقه به رودخانه گاماسیاب هدایت میشوند و از وقوع سیل جلوگیری میشود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ممنوعیت تردد خودرو‌های شخصی در باغ فردوس