آقای گل به بازی با لیورپول می رسد

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت ارلینگ هالند پس از بازگشت به تمرینات سیتی، آماده است تا در دیدار حساس روز شنبه منچسترسیتی با لیورپول در ترکیب قرار گیرد. هالند که در فصل جاری با ۱۳ گل در صدر جدول گل‌زنان لیگ برتر است، پنجشنبه گذشته در جریان پیروزی دوستانه نروژ مقابل جزایر فارو از ناحیه مچ پا آسیب دید و به دلیل این مشکل دیدار مقدماتی یورو ۲۰۲۴ مقابل اسکاتلند را از دست داد.

پس از بازگشت به سیتی برای معالجه، هالند روز پنجشنبه به تمرینات بازگشت تا به پپ گواردیولا قبل از دیدار با لیورپول، قدرت انتخاب بیشتری در خط حمله بدهد.

حساب رسمی سیتی در توئیتر نیز تصویری از هالند در حال تمرین را منتشر کرده است تا بازگشت این بازیکن ۲۳ ساله را نشان دهد.

انتظار می‌رود گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود در روز جمعه، وضعیت بهبودی هالند را بیشتر شرح دهد.

منچسترسیتی این هفته باید در لیگ برتر به دیدار لیورپول برود و حضور ارلینگ هالند در این دیدار اهمیت زیادی برای تیم پپ گواردیولا دارد. هالند نقش مهمی در تیمش برای فصل قبل ایفا کرد. سیتی با قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا یک سه گانه تاریخی را به دست آورد. دبل هالند در بازی قبل مقابل چلسی در استمفورد بریج، باعث شد تا او به رکورد ۴۹ گل در لیگ برتر انگلیس برسد و فقط یک گل تا مرز ۵۰ گل فاصله دارد.

این بازیکن نروژی اکنون در ۴۷ بازی در لیگ برتر ۴۹ گل به ثمر رسانده است و بازی بعدی سیتی، یک بازی خانگی مقابل لیورپول است و باید دید این بازیکن در دیدار با لیورپول می‌تواند به این رکورد برسد یا باید فعلا منتظر بماند.

انتهای پیام

نوشته آقای گل به بازی با لیورپول می رسد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.