آمادگی پلیس برای برقراری امنیت در تعطیلات نوروزی
آمادگی پلیس برای برقراری امنیت در تعطیلات نوروزی

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سردار علی اکبر جاویدان گفت: هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه استانی ناامن برای مجرمان و خلافکاران است گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقاء امنیت جامعه شبانه […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سردار علی اکبر جاویدان گفت: هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه استانی ناامن برای مجرمان و خلافکاران است گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقاء امنیت جامعه شبانه روز تلاش می‌کند.

سردار جاویدان با اشاره به بکارگیری ۴ هزار و ۵۰۰ مامور انتظامی، راه و راهور گفت: ۲۶ ایستگاه پلیس نیز در ورودی‌های استان و اماکن تفریحی و گردشگری راه اندازی شده است و شهروندان در صورت نیاز به کمک پلیس می‌توانند به آن‌ها مراجعه کنند.

او  حفظ امنیت جامعه را یکی از وظایف اصلی پلیس برشمرد و گفت: مشارکت مردم هم نقشی مهم در این زمینه دارد.

سردار جاویدان گفت: مجرمان و اراذل و اوباش در صورتی که بخواهند برای مردم ایجاد مزاحمت و مشکل کنند با برخورد قاطعانه پلیس و دستگاه قضائی روبرو خواهند شد.
انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وزش باد در هفته جاری برای کرمانشاهیان