آمادگی پلیس کرمانشاه برای برقراری امنیت در نوروز
آمادگی پلیس کرمانشاه برای برقراری امنیت در نوروز

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی پلیس برای برقراری امنیت مردم در تعطیلات نوروز امسال خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سردار علی اکبر جاویدان گفت: هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است.فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه استانی ناامن برای مجرمان […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی پلیس برای برقراری امنیت مردم در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

پلیس آماده برقراری امنیت مردم نوروزبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سردار علی اکبر جاویدان گفت: هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه استانی ناامن برای مجرمان و خلافکاران است گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقاء امنیت جامعه شبانه روز تلاش می‌کند
سردار جاویدان با اشاره به بکارگیری ۴ هزار و ۵۰۰ مامور انتظامی، راه و راهور گفت: ۲۶ ایستگاه پلیس نیز در ورودی‌های استان و اماکن تفریحی و گردشگری راه اندازی شده است و شهروندان در صورت نیاز به کمک پلیس می‌توانند به آن‌ها مراجعه کنند.
وی حفظ امنیت جامعه را یکی از وظایف اصلی  پلیس برشمرد و گفت: مشارکت مردم هم نقشی مهم در این زمینه دارد.
سردار جاویدان گفت: مجرمان و اراذل و اوباش در صورتی که بخواهند برای مردم ایجاد مزاحمت و مشکل کنند با برخورد قاطعانه پلیس و دستگاه قضائی روبرو خواهند شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکلیف توزیع روغن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرمانشاه چگونهاست؟