ابعاد جدید یک جاسوسی عظیم علیه نظام از دل اشغال افغانستان

ابعاد جدید یک جاسوسی عظیم علیه نظام از دل اشغال افغانستان

چندی است رسانه‌ها، چهره‌ها و روزنامه‌های غربگرا در مدعی می‌شوند که پای دشمنان ایران و همکاران آمریکا به باز شده‌است! این خط دقیقا از زمانی دنبال می‌شود که آمریکا و نیروهایش از افغانستان خارج شدند. بله، به همین اندازه مضحک و باور نکردنی! اما شعبده رسانه چنین است که مخاطب را -حتی مخاطب دغدغه مند انقلابی- را بعد از رفتن آمریکایی‌ها نگران می‌کند.

روزگاری آمریکایی‌ها صدهزار نیرو در افغانستان داشتند، صهیونیست‌ها به افغانستان آمد و شد داشتند، بهایی‌ها به افغانستان آمد و شد داشتند و … اما سخن از دغدغه حضور عوامل غرب در افغانستان نبود اما ناگهان با رفتن آمریکا و دیگر متحدانش در ناتو این دغدغه از سوی تعدادی از رسانه ها آغاز شد.

با دستگیری اخیر در افغانستان یعنی دستگیری جاسوس رژیم صهیونیستی گوشه‌هایی فعالیت یک شبکه صهونیستی-بهایی در ایران و افغانستان لو رفته است که شایان توجه جدی از سوی دغدغه مندان است.

ابعاد جدید یک جاسوسی عظیم علیه نظام از دل اشغال افغانستان

عوامل این باند جاسوسی در افغانستان به اسم فعالیت در حوزه محیط زیست مؤسسه‌ای ثبت کرده و به تبلیغ بهاییت می پرداختند. عوامل این شبکه در دوره جمهوریت به حوزه برنامه نویسی در سطح کلان کشور افغانستان نیز نفوذ کرده بودند، «نیسان عدل پرور» از اعضاء مهم این باند و فعال در حوزه افغانستان است.

در مورد ابعاد دیگر این پرونده‌ها بعدا جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

پیشنهاد فر نیوز
آب‌معدنی بخوریم یا آب لوله‌کشی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *