اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در کرمانشاه برگزار می‌شود
اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در کرمانشاه برگزار می‌شود

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) دخت نبی اکرم(ص) مردم کرمانشاه مانند هر سال به سوگ می‌نشینند و در این روز عزاداران حضرت فاطمه زهرا (س) در عزای دختر پیامبر اسلام(ص) دسته‌های عزاداری راه‌ می‌اندازند. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان […]

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) دخت نبی اکرم(ص) مردم کرمانشاه مانند هر سال به سوگ می‌نشینند و در این روز عزاداران حضرت فاطمه زهرا (س) در عزای دختر پیامبر اسلام(ص) دسته‌های عزاداری راه‌ می‌اندازند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه خانم حضرت فاطمه(ع) سردمدار اسلام ناب محمدی(ص) و زندگی ایشان برگرفته از قرآن و سیره ائمه(ع) است گفت: مردم کرمانشاه دلسوخته حضرت زهرا(ع) هستند و در این روزها نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادارات خود را به خاندان اهل‌بیت علیهم‌السلام به ‌نمایش می‌گذارند.

وی با اشاره به برگزاری تجمع عزاداران فاطمی در مقابل مسجد جامع کرمانشاه افزود: مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه(ع) رأس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۸ دی‌ماه ۹۹ با رعایت کامل دستور‌العمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

سروری با بیان اینکه برپایی اجتماعی بزرگ عزاداران فاطمی تا هنگام اذان ظهر ادامه دارد گفت: در این اجتماعات عزاداران با مرثیه خوانی و سوگواری در شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) عزاداری می‌کنند.

وی حضرت زهرا(س) را الگوی بی‌نظیر بشریت دانست و افزود: در دوران کنونی که دشمنان با نشانه رفتن کانون خانواده‌ها درصدد کمرنگ ساختن عفت و حجاب بانوان هستند، درک ویژگی‌های شخصیتی حضرت زهرا(س) در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن موثر است.

همچنین همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها همایش سادات عظیم‌الشان کرمانشاهی همزمان در شهر کرمانشاه و سراسر استان با رعایت تمام شرایط پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

این حرکت دسته‌جمعی یکشنبه ۲۸ دی‌ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور علما، روحانیون، هیئت‌های مذهبی و خانواده‌های سادات، عموم مردم در مسجد آیت‌الله میبدی، پل هوایی جوانشیر برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تشکیل پرونده ۵۲ میلیارد ریالی برای مرغداری‌های متخلف درکرمانشاه

انتهای پیام/۸۳۳/ش