اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کرمانشاه

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کرمانشاه و دستگیری حدود ۷۰۰ مجرم در حوزه‌های مختلف خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا سردار مهدی حاجیان صبح امروز_ یکشنبه چهاردهم آبان _در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای انجام دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی فرمانده کل انتظامی کشور و پاسخ به مطالبات عموم شهروندان، طرح عملیاتی ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با جرایم توسط پلیس اجرا شد.

وی افزود: در این طرح بیش از ۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۸۴ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار، ۲۷ هزار و ۲۵۴ لیتر سوخت و ۵۴۸ طاقه پارچه کشف شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه از کشف دو هزار و ۸۱۶ عدد انواع لوازم یدکی موتورسیکلت، ۱۴۸ حلقه لاستیک خودرو و ۱۴۰ دستگاه انواع لوازم خانگی خبر داد و خاطرنشان کرد: ۲۲۷ فقره سرقت کشف شده است که از این تعداد ۲۳ فقره مربوط به منزل، پنج فقره مربوط به مغازه، ۳۹ فقره مربوط به اماکن خصوصی، ۱۲ فقره اتومبیل، هفت فقره موتورسیکلت، ۶۴ فقره قطعات و محتویات خودرو و بقیه مربوط به سایر سرقت‌ها می‌شود.

حاجیان با اشاره به دستگیری حدود ۷۰۰ مجرم در طرح ارتقای امنیت اجتماعی، تصریح کرد: ۱۱۹ نفر از افراد دستگیر شده سارق، ۲۸۰ نفر از معتادان متجاهر، ۵۱ نفر قاچاقچی کالا، ۱۹ نفر مجرمان اقتصادی، ۴ نفر قاچاقچی مواد مخدر و مابقی افراد دستگیر شده مربوط به سایر جرایم می‌شوند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است، اضافه کرد: رضایتمندی آن‌ها از اقدامات پلیس نشان می‌دهد راه خود را درست طی کرده‌ایم و اجرای چنین طرح‌هایی را با جدیت ادامه می‌دهیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس حافظ امنیت مردم و جامعه است و هدفی به جز ارتقای امنیت و مقابله با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت ندارد، گفت: امروز پلیس از آن مردم، برای مردم و تکیه گاه امنی برای آن‌ها است.

حاجیان با تاکید بر اینکه من و همکارانم با مردم کرمانشاه پیمان بسته‌ایم تا آرامش خود را فدای آسایش و امنیت آن‌ها کنیم، افزود: به مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه هشدار می‌دهم، چنانچه دست از اقدامات خود برندارند با برخورد سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه خواهند شد.

کد خبر 701752