احتمال انصراف ۲ بازیکن استقلال از حضور در اردوی تیم ملی

احتمال انصراف ۲ بازیکن استقلال از حضور در اردوی تیم ملی

تیم امید به نمایندگی از در بازی‌های آسیایی هانگژو شرکت می‌کند اما به منظور نتیجه گیری درتلاش است از چند بازیکن بزرگسال هم در ترکیب بهره ببرد.

رضا عنایتی که از نزدیک نظاره گر دیدار در برابر ملوان بود، سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری را دعوت کرده است. البته بازیکنان رده سنی امید این تیم هم به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. با این حال خبر رسیده که شاید حسینی و مطهری با عذرخواهی از کادر فنی تیم امید از حضور دراردوی این تیم انصراف بدهند. دلیل این مسئله هم مشخص است؛ نخست اینکه با حضور این دو بازیکن تمرین استقلال در فیفا دی خالی از بازیکن خواهد شد و از سویی آنها در شرایط سنی قرار دارند که حضور در اردوی تیم ملی امید هیچ انگیزه ای برای آنها ایجاد نخواهد کرد و دوست دارند، جای خود را در ترکیب تیم امید به جوان ترها بدهند.

در این مورد باید حق را به امیر ارسلان و سیدحسین داد؛ به این خاطر که تیم‌های صاحب نام آسیا هم با بازیکنان رده سنی امید در این بازی‌ها شرکت می‌کنند تا برای حضور در بازی‌های مقدماتی المپیک کسب تجربه کنند. به واقع هدف تیم‌های بزرگ آسیا از حضور در بازی‌های آسیایی کسب تجربه است اما ایران نیم نگاهی به نتیجه دارد و به همین خاطر می‌کوشد از چند بازیکن بزرگسال هم در ترکیب استفاده کند. ناگزیر چند بازیکن امید روی نیمکت خواهند نشست.