احتمال شروع پیک جدید کرونا در کرمانشاه
احتمال شروع پیک جدید کرونا در کرمانشاه

محمودرضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار نگران کننده از شناسایی مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه اظهار کرد: این آمار می‌تواند نشانگر شروع احتمالی پیک جدید ویروس کرونا در این استان باشد. وی به آمار ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: ۶۷ بیمار مشکوک به کرونا یعنی حدود هر […]

محمودرضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار نگران کننده از شناسایی مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه اظهار کرد: این آمار می‌تواند نشانگر شروع احتمالی پیک جدید ویروس کرونا در این استان باشد.

وی به آمار ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: ۶۷ بیمار مشکوک به کرونا یعنی حدود هر ۲۰ دقیقه یک بیمار در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر اینکه تعداد بیماران مرتبط با کرونا به ۱۷۷ نفر رسیده که نشانگر افزایش ۳۴ نفری نسب به روز قبل از آن است، گفت: ثبت سه فوتی در روز اول سال عدد بزرگ‌تری را نسبت به روزها و هفته‌های گذشته نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: آمار تست‌های گرفته شده از بیماران سرپایی نشاندهنده سه برابر شدن تعداد افراد مبتلا در میان افراد تست شده است.

مرادی با بیان اینکه هر چقدر تعداد بیماران سرپایی مثبت بیشتر شود مدتی بعد سبب افزایش بستری بیمارستان‌ها می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در صورت لزوم به خروج از شهر حتماً از خودرو شخصی استفاده کرده و از استفاده از رستوران‌ها بپرهیزند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه توجه به سلامت باید اولویت قرار گرفته و دید و بازدیدهای نوروز مدیریت شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دو کشته بر اثر سانحه رانندگی در محور اسلام آبادغرب بهکرند