احداث فاز اول گاوداری مدرن در هرسین

احداث فاز اول گاوداری مدرن در هرسین

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری عنوان کرد: در نشست اخیر ستاد تسهیل استان که روز جمعه با حضور وزیر کار برگزار شد، موضوع جایگزین کردن طرح گاوداری ۳۰۰۰ رأسی با این طرح راکد مطرح شد که با حمایت ویژه دکتر مرتضوی و استاندار کرمانشاه مقرر شد، مقدمات اجرایی آن به سرعت آماده شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا؛ عبدالوحید محمدی امروز یکشنبه _ چهاردهم آبان در نشست جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک که با حضور مدیران دستگاه‌های عضو برگزار شد؛ اظهار کرد: این کمیسیون یک ظرفیت قانونی بسیار ارزشمند برای حل مشکلات زیست محیطی پروژه‌های بزرگ استان در چهارچوب ضوابط و پیوستن آن‌ها به چرخه تولید و اشتغال است‌.

وی از بررسی طرح جایگزین پروژه کاغذ غرب در نشست امروز کارگروه خبر داد و گفت: کاغذ غرب یکی از پروژه‌های مهم استان بوده که سال‌های متمادی همچنان راکد باقی مانده است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری عنوان کرد: در نشست اخیر ستاد تسهیل استان که روز جمعه با حضور وزیر کار برگزار شد، موضوع جایگزین کردن طرح گاوداری ۳۰۰۰ راسی با این طرح راکد مطرح شد که با حمایت ویژه دکتر مرتضوی و استاندار کرمانشاه مقرر شد، مقدمات اجرایی آن به سرعت آماده شود.

وی گفت: در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ با حضور مدیران جهاد کشاورزی، محیط زیست و آب منطقه‌ای و دیگر دستگاه‌ها موضوع طرح جایگزین در محدوده طرح قبلی مورد بررسی قرار گرفت.

محمدی از موافقت دستگاه‌های مرتبط، با اجرای این طرح خبر داد و گفت: در این نشست تلاش شد در جانمایی جدید این طرح کمترین مغایرت را با ضوابط زیست محیطی داشته باشد.

وی گفت: طبق توافق صورت گرفته با مجموعه شستا، فاز اول این پروژه تا ۱۵ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد و در آینده نزدیک شاهد بازگشت یکی از ظرفیت‌های مهم استان که سال‌ها راکد باقی مانده بود، به چرخه تولید و اشتغال خواهیم بود.

کد خبر 701862