اخبار استقلال| بمب استقلال و نکونام منتفی شد؟

اخبار استقلال| بمب استقلال و نکونام منتفی شد؟

قرار است به زودی اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام دهد. استقلال در حالی به مصاف آبادان می‌رود که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. منتظر محمد هافبک عراقی نیز به استقلال پیوسته و این تیم هنوز به دنبال خرید مهره‌های جدید است و در عین حال می‌خواهد کادر فنی خود را هم تکمیل کند.

استقلال مهیای سفر به آبادان برای بازی با صنعت نفت می‌شود، در حالی که جواد نکونام هنوز نتوانسته بازیکن خارجی مورد علاقه‌اش را جذب کند.

تعویق یک هفته ای بازی‌های لیگ برتر هم فرصت خوبی نبود که استقلال عارف غلامی را به ترکیب اضافه کند. یا روبرتو تورس و یکی دو بازیکن خارجی دیگری که سرمربی تیم استقلال روی حضور آنها در اردوی تیم تاکید دارد.

در روزهای پایانی منجر به شروع بازی‌ها استقلال هر چی بازیکن به ترکیب اضافه کرده بازیکن زیر ۲۳ سال بوده. از آریا برزگر و محمدرضا خالدآبادی گرفته تا سامان تورانیان و منتظر محمد. جواد نکونام روی حضور تورس در اردوی تیم آبی تاکید دارد. او دو بازیکن خارجی دیگر هم می‌خواهد. به خصوص یک مهاجم نوک. اما هر بازیکنی را برای باشگاه لیست می‌کند بازیکن مد نظر به یک تیم اروپایی ملحق می‌شود.

از ساختمان سعادت آباد خبر می‌رسد، دلیل اصلی که خریدها کنسل می‌شود، پیشنهادات مالی است که بازیکنان خارجی به باشگاه ارایه می‌دهند و باشگاه نمی‌خواهد خریدی انجام دهد که فردا در پرداخت دستمزدها بماند. به واقع استقلال برای خریدهای خارجی قیمتی تعیین کرده که توان پرداخت داشته باشد. پیش‌تر تیم استقلال به دلیل مبلغی که باشگاه شارلروا برای رضایتنامه امیرحسین حسین‌زاده تعیین کرده بود، قید جذب این بازیکن را زد. باشگاه بلژیکی برای صدور رضایتنامه امیرحسین ۸۰۰ هزار یورو می‌خواست. به نظر استقلال پولی که می‌خواهد برای بازیکن خارجی هزینه کند ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورو است.

نکونام