اخبار استقلال / پاسخ کریمی به صحبت های جواد نکونام


اخبار استقلال / پاسخ کریمی به صحبت های جواد نکونام

روز گذشته و در نشست خبری پیش از بازی با ملوان، صحبت‌های زیادی را مطرح کرد که مخاطب تمام گفته‌های وی، علی خطیر و مدیران باشگاه بودند. محور اصلی صحبت‌های سرمربی استقلال، عدم جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی، پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان و مسائل مربوط به سقف بودجه بود.

نکونام در بخشی از صحبت هایش و درخصوص لیست بازیکنان مورد نظرش که توسط سرپرست سابق منتشر شد، گفته بود: آن لیستی بود که من به حجت کریمی دادم و از او تشکر می‌کنم که تا روزی که در بود، برای این باشگاه بزرگ زحمت کشید و کارش را انجام داد. من دوست نداشتم در این برهه تنها بمانم.

حالا نیز سرپرست سابق استقلال که از زمان جدایی، استوری و مصاحبه‌های زیادی را علیه خطیر منتشر کرده، یک بار دیگر به مدیرعامل فعلی آبی‌ها حمله کرده است. او همچنین به حسین قربان زاده نیز کنایه زده است.

جواد نکونام روز گذشته و در نشست خبری پیش از بازی با ملوان، صحبت‌های زیادی را مطرح کرد که مخاطب تمام گفته‌های وی، علی خطیر و مدیران باشگاه بودند. محور اصلی صحبت‌های سرمربی استقلال، عدم جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی، پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان و مسائل مرب

در استوری کریمی آمده است:

عزیز من شما را تنها نگذاشتم

دیگرانی بودند که نمی‌خواستند مسیر استقلال امسال هموار باشد و از اینکه قطار استقلال در حال شتاب گرفتن بود، وحشت داشتند. شاگرد اول و معلمش و پدر معنوی اش عامل این جدایی بودند.

هر چند که اکنون من هم در کنار بقیه هواداران حامی تو و استقلال هستیم و برایت آرزوی موفقیت دارم. مطمئن باش تنها. نیستی، خدا با توست و دعای خیر میلیون‌ها هوادار استقلال همراه تو با توانایی شما و شاگردانت