اخبار جدید از پرسپولیس| وحید امیری برای شجاع خلیل‌زاده استوری گذاشت

اخبار جدید از پرسپولیس| وحید امیری برای شجاع خلیل‌زاده استوری گذاشت

دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر که با برتری ۱-۰ شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید با یک حاشیه جنجالی در اواسط بازی همراه شد.

شجاع خلیل‌زاده که پس از بازگشت از قطر امید زیادی داشت تا دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن کند با واکنش غیرمنتظره هواداران پرسپولیس علیه خودش مواجه شد و تصمیم گرفت تا در فصل جدید برای تراکتور و پاکپ خمز بازی کند.

مدافع سابق پرسپولیس با دو شکست متوالی تراکتور اصلا شروع خوبی در لیگ برتر نداشته در بازی مقابل پرسپولیس انگیزه‌های زیادی داشت تا برابر تیم سابقش خودی نشان دهد اما شجاع که کمی عصبی هم بنظر می‌رسید روی یک حرکت بی‌مورد از وحید امیری به سمت کاپیتان پرسپولیس یورش برد و سر هم‌تیمی سابقش فریاد زد اما امیری که کاملا بر اوضاع مسلط بود واکنشی نشان نداد و برعکس سعی در آرام کردن خلیل‌زاده کرد تا نشان دهد همچنان در زمره بااخلاق‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران محسوب می‌شود.

هرچند که شجاع خلیل‌زاده در پایان بازی به این موضوع اشاره کرد که رفتارش غیرعمدی بوده و سبک بازی‌اش به این شکل است.

اما وحید امیری برای اینکه نشان دهد روزهای خاطره‌انگیزش با شجاع خلیل‌زاده را در تیم پرسپولیس از یاد نبرده پس از گذشت چند روز از این بازی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری از شجاع خلیل‌زاده را با قلبی قرمز منتشر کرد تا باز هم نشان دهد هیچ کدورتی بین این دو بازیکن وجود ندارد.

اخبار جدید از پرسپولیس| وحید امیری برای شجاع خلیل‌زاده استوری گذاشت