اخبار لیگ برتر ایران | در این فوتبال غیر از خدا کسی را ندارم

 اخبار لیگ برتر ایران | در این فوتبال غیر از خدا کسی را ندارم

در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: هفته اول مسابقات را با باخت شروع کردیم. با وجود بازی نسبتاً خوبی که انجام دادیم، نتوانستیم هیچ امتیازی کسب کنیم. این بازی دومین بازی لیگ برتر و اولین بازی خانگی ما است. انگیزه خوبی برای این بازی داریم و ان‌شاءالله بازی بتوانیم به اهدافی که داریم، برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جوانگرایی وی عملی است یا همانند بعضی مربیان به صورت شعاری و فرصت دقایق کم به بازیکنان جوان را جوانگرایی می‌داند، عنوان کرد: به هر شکل اعتقاد ما این است که باید خوب کار کنیم. وقتی کار خوب انجام دهیم، بازیکن با تجربه بازی خودش را نشان دهد و هم بازیکن جوان کیفیت خودش را به نمایش بگذارد. شما وقتی تیم خوبی درست کنید همه می‌توانند در این مجموعه پیشرفت کنند. ما دنبال ساختن تیم خوب هستیم و دنبال شعار نیستیم. هر جا بودیم سعی کردیم کارمان را دست انجام بدهیم. در حین این کار درست هم جوانان می‌توانند پیشرفت کنند و هم اینکه باتجربه‌ها کیفیت خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال درباره حضور تماشاگران بانوان در اولین بازی خانگی این تیم در لیگ برتر، گفت: اتفاق خیلی خوبی است. جا دارد از مسئولان باشگاه و شهر تشکر کنم این امکانات را فراهم کردند که این عزیزان بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند و از نزدیک این بازی را تماشا کنند.

حسینی درباره محرومیت تعلیقی‌اش از سوی کمیته انضباطی و اینکه در بازی مقابل استقلال خوزستان اعمال نمی‌شود، تصریح کرد: به هر شکل صحبت خاصی انجام نداده بودم و قوانین جدید خیلی سختگیرانه است و ما هم تابع قانون هستیم و سعی می‌کنیم که با توجه به اینکه در فوتبال غیر از خدا کسی را ندارم، سعی می‌کنم دیگر وارد هیچ مبحثی نشوم. ان‌شاءالله که همه ارکان فوتبال قانونمند باشند و فقط بحث اعمال قانون روی ما نباشد. همه ارکان قانونمند باشند بتوانند کار خودشان را درست و صحیح انجام بدهند.

وی در خصوص گل دریافتی آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس، گفت: به هر شکل وقتی تیمی گل می خورد یا گلی به ثمر می رسد خیلی مسائل در آن دخیل است. ما هیچ وقت دنبال مقصر نمی گردیم و نمی توانیم کلاً شاکله تیم طوری باشد که فرصت کمی به تیم رقیب بدهیم . صد درصد بازی‌ها را آنالیز می‌کنیم. ما و بچه‌ها طوری برخورد می‌کنیم که اشتباهات‌مان به حداقل برسد.