اخبار نقل و انتقالات استقلال/ چرا استقلال نمی تواند بازیکن بگیرد؟

اخبار نقل و انتقالات استقلال/ چرا استقلال نمی تواند بازیکن بگیرد؟

جعفر مختاری‌فر، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال در آستانه شروع بیست‌وسومین دوره مسابقات فوتبال گفت: استقلال همیشه استقلال است. شاید ستاره‌هایی مثل مهدی قایدی و محمد محبی جدا شده باشند، ولی استقلال همیشه جزو تیم‌های مدعی است. استقلال و پرسپولیس همیشه قوی هستند و می‌توانند مدعی قهرمانی باشند. خود بازیکنان و مربیان می‌توانند کمک کنند این تیم در مسیر مدعیان قهرمانی قرار بگیرد.

وی با اشاره به رقم قرارداد بازیکنان فوتبال در لیگ برتر تصریح کرد: رقم‌ها آنقدر در استقلال زیاد بود که باشگاه پولی ندارد مطالبات‌شان را بدهد. البته مدیریت فعلی بخشی از قراردادها را پرداخت کرد، ولی پولی ندارند که دوباره بازیکن بگیرند. مدیریت فعلی خوب کار کرده است و انسان‌های خوبی هم هستند. امیدوارم شرایط برای فصل پیش رو بهتر باشد. پول زیادی به این فوتبال آمده و طبیعتاً برای بازیکن مهم است با چه رقمی قرارداد ببندد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اینکه چه توصیه‌ای به جواد نکونام دارد، گفت: توصیه می‌کنم با پشتکار به کارش را ادامه دهد و طوری کار کند که همه از او راضی باشند. مشکلاتی وجود دارد، ولی خیلی‌ها طرفدار استقلال هستند و باید تیم به خاطر آنها نتیجه بگیرد.

این دو بازیکن سپاهان با نمایش این عکس عرض اندام کردند