اخبار پرسپولیس| بازگشت بازیکن تخصصی پرسپولیس به سکونشینی

اخبار پرسپولیس| بازگشت بازیکن تخصصی پرسپولیس به سکونشینی

محمدمهدی احمدی تنها مدافع تخصصی پرسپولیس در منطقه چپ خط دفاعی این تیم است و علی نعمتی و و هیچکدام بازیکن تخصصی این پست نیستند. اما نمایش موفق علی نعمتی در دو هفته اخیر باعث شده یحیی هیچ تردیدی در مورد استفاده از شماره ۴ سرخ ها نداشته باشد.

محمدمهدی احمدی فصل قبل نیز پس از آن که متوجه شد در اندیشه های یحیی جایی ندارد به صورت قرضی از پرسپولیس جدا شد و در پایان این فصل با تجاربی که کسب کرده بود به پرسپولیس بازگشت. قرار بر این بود که گل محمدی عملکرد او را در تمرینات پیش فصل را ارزیابی کرده و در مورد ادامه همکاری یا جدایی دوباره او تصمیم بگیرد و جالب اینجاست عملکرد احمدی در تمرینات پیش فصل به گونه ای بود که هم یحیی رای به ماندن آن داد و هم بسیاری از شاهدین تمرین و حتی هم تیمی های او تاکید داشتند این مدافع چپ پا و ملی پوش این فصل در پرسپولیس درخشش تازه ای خواهد داشت.

اما در عمل اتفاقات دیگری رخ داد. محمدمهدی احمدی در دو هفته ابتدایی لیگ و رویارویی پرسپولیس مقابل آلومینیوم و تراکتور حتی در لیست ۱۸ نفره و روی نیمکت هم نبود و نامش به عنوان یکی از بازیکنان سکونشین پرسپولیس ثبت شد.

باید منتظر بود و دید چه سرنوشتی در انتظار تنها دفاع چپ تخصصی پرسپولیس خواهد بود. فراموش نکنیم گروهی از کارشناسان تاکید داشتند پرسپولیس به یک دفاع چپ تخصصی دیگر هم نیاز دارد اما در عمل کاملا مشخص است احمدی حتی روی نیمکت پرسپولیس هم جایی ندارد.

علی نعمتی در دفاع چپ فعلاً خوب کار کرده و طبیعی است یحیی گل محمدی به او اطمینان کند.

بازگشت بازیکن تخصصی پرسپولیس به سکونشینی