اخبار پرسپولیس| محل میزبانی پرسپولیس از رونالدو مشخص شد!

اخبار پرسپولیس| محل میزبانی پرسپولیس از  رونالدو مشخص شد!

تیم فوتبال در با النصر عربستان همگروه است که این موضوع باعث شده تا صحبت‌هایی درباره محل میزبانی سرخ پوشان از حریف عربستانی مطرح شود.

در سال‌های اخیر دیدار نمایندگان ایران و عربستان در زمین ثالث برگزار می‌شد اما با توجه به عادی سازی روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف، این انتظار وجود داشت که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی بعد از چند سال در خاک این دو کشور برگزار شود.

اخبار پرسپولیس| محل میزبانی پرسپولیس از  رونالدو مشخص شد!

با این همه درباره محل میزبانی پرسپولیس و النصر صحبت‌هایی مطرح شده و حتی گفته می‌شد تیم عربستانی می‌خواهد در امارات از پرسپولیس میزبانی کند.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا بتواند در تهران از النصر میزبانی کند اما در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنان خواهان بازی نمایدگان ایران و عربستان در کشور ثالت باشد آن وقت شرایط قطعا فرق خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد در صورتی که مجبور به میزبانی از النصر در کشور دیگری شد امارات یا عمان را به عنوان میزبان این بازی به AFC معرفی کند. این شرایط در حالی است که قرار به برگزاری بازی در کشوری به جز ایران و عربستان باشد اما در صورت فراهم بودن شرایط، ورزشگاه آزادی میزبان دیدار پرسپولیس و النصر خواهد بود.

پیشنهاد فر نیوز
کاهش امید به زندگی در جنوب آسیا به دلیل آلودگی هوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *