اخبار پرسپولیس| یحیی گل محمدی به سیم آخر زد

اخبار پرسپولیس| یحیی گل محمدی به سیم آخر زد

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی پرسپولیس برابر ذوب‌آهن در هفته سوم لیگ برتر در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این مسابقه صحبت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

در همه بازی‌هایی که ما انجام دادیم و قرار است انجام بدهیم، احتمال تساوی بالا است، چون اصلا شرایطی برای بازی کردن نیست. نمی‌شود در این زمین بازی کرد. هفته اول هم خدا پدر علی نعمتی را بیامرزد که معلوم نبود از کجا پیدایش شد و یک گل زد و بازی یک هیچ تمام شد. از ده مسابقه‌ای که قرار است اینجا انجام شود، هشت تا مساوی است و دو تا هم ۱-۰ است که یا ما می‌بریم و یا حریف‌.‌ با این وضعیت چمن، برق و سکوها مجبور نیستیم که بازی‌ها را برگزار کنیم. من الان به آقای پیروانی گفتم زحمت بکشید نامه بزنید بازی‌ها را به شهید کاظمی ببریم. اینجا تماشاگر که نمی‌آید و چمن هم داغون است؛ آنجا حداقل چمنی داریم که از اینجا بهتر است و حداقل می‌شود فوتبال بازی کرد.

ملاقات بزرگان استقلال و پرسپولیس|گل محمدی پرسپولیسی‌ها را محروم کرد!

نمی‌دانم چه صحبت فنی انجام بدهیم. ذوب‌آهن هم تیم شایسته‌ای بود. بازی در این چمن طوری پیش‌ می‌رود که کار برای حریفان ما راحت‌تر می‌شود. ما تیمی هستیم که باید بتوانیم به بازی سرعت بدهیم و پاس بدهیم؛ وقتی نتوانیم این کار را بکنیم، یک تیم معمولی می‌شویم. نمی‌خواهم نتیجه‌ای را که گرفته‌ایم، توجیه کنم. اگر بازی در‌ یک چمن و نور خوب برگزار می‌شود و چنین نتیجه‌ای رقم می‌خورد، همه مسئولیت بازی گردن من بود. الان هم گردن می‌گیرم اما آقای درویش، آقایان هیئت مدیره، شما اینجا پول می‌دهید. برای هر بازی یک میلیارد و خرده‌ای از ما پول می‌گیرند؛ حداقل کاری که می‌توانند بکنند این است که چمن را کوتاه کنند. به ناظر بازی می‌گوییم داستان چیست؟ می‌گوید تهش بود. این تهش نبود.‌ به مسئول زمین می‌گویم، می‌گوید اگر کوتاه کنیم کچلی‌های زمین معلوم می‌شود. به من چه معلوم می‌شود؟ من باید جورش را بکشم و جواب پس بدهم؟ نه تماشاچی داریم، نه چمن خوب و نه نور خوب؛ چه کار کنیم؟

من واقعا نمی‌توانم فنی صحبت کنم. همه تیم‌ها دوست دارند بازی ما کند شود و این اتفاق هم رخ می‌دهد. هم بازی اول برابر آلومینیوم می‌توانست مساوی شود و هم این بازی که مساوی شد. باز هم دم بچه‌ها گرم که بازی سختی را بردند. موقعیت ساختن در این شرایط خیلی سخت است. واقعا نمی‌دانم چه بگویم. هم تیم حریف به این وضعیت اعتراض داشتند و بچه‌های ما هم زمانی که برای گرم کردن وارد زمین شدند، ناراحت به رختکن برگشتند. من پرسیدم چه شده و گفتند چمن. من تلاش کردم این موضوع را از فکر آنها بیرون کنم و فکر چمن نباشند و بازی خودشان را بکنند اما نمی‌شود و بازی سرعت پیدا نمی‌کند و زیبا نمی‌شود. من نمی‌دانم درباره مسائل فنی صحبت کنم. به تیم خوب و شایسته ذوب‌آهن هم خسته نباشید ک خداقوت می‌گویم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.