اختصاصی/ حامد لک؛ غایب بزرگ پرسپولیس در تیم ملی
اختصاصی/ حامد لک؛ غایب بزرگ پرسپولیس در تیم ملی

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ساعاتی قبل اسامی ۲۴ بازیکن را به اردوی تیم ملی فراخواند تا در بازی تدارکاتی در برابر سوریه به میدان بروند که در این میان نام سنگربان موفق پرسپولیس در آن دیده نمی شود. حامد لک که بدون تردید در لیگ بیستم یکی از ستاره‌های موثر پرسپولیس با […]

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ساعاتی قبل اسامی ۲۴ بازیکن را به اردوی تیم ملی فراخواند تا در بازی تدارکاتی در برابر سوریه به میدان بروند که در این میان نام سنگربان موفق پرسپولیس در آن دیده نمی شود.

حامد لک که بدون تردید در لیگ بیستم یکی از ستاره‌های موثر پرسپولیس با کلین شیت‌های بسیاری بوده و نمونه بارز آن هم کم‌ترین گل خورده پرسپولیس در ۱۸ هفته گذشته می‌باشد که تنها ۹ گل دریافت کرده و این بیانگر این موضوع می باشد که این سنگربان عملکرد بسیار مناسبی در درون دروازه داشته است.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی برای حضور در اردوی تیم ملی و قرار گرفتن درون دروازه، علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و محمدرشید مظاهری را دعوت کرده است که بدون تردید این سه سنگربان نیز از شایسته های فوتبال ایران در چند فصل اخیر می باشند ولی شاید جا داشت فرصتی هم به سنگربان پرسپولیس هم داده می شد تا در رقابت با آنها و در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خطر آتش‌سوزی بیخ گوش جنگل‌ها و مراتع کشور