ادامه روزهای دور از تمرین آل کثیر
ادامه روزهای دور از تمرین آل کثیر

در حالی که چیزی به پایان محرومیت عیسی آل کثیر باقی نمانده و این مهاجم می تواند از روز ۱۳ فروردین در تمرینات حاضر باشد، اما باز هم مجاز نیست در تمرین فردای سرخ پوشان آفتابی شود. باشگاه پرسپولیس طی ماه های اخیز در نامه نگاری های زیادی که داشت تلاش کرد تا شاید آل کثیر […]

در حالی که چیزی به پایان محرومیت عیسی آل کثیر باقی نمانده و این مهاجم می تواند از روز ۱۳ فروردین در تمرینات حاضر باشد، اما باز هم مجاز نیست در تمرین فردای سرخ پوشان آفتابی شود. باشگاه پرسپولیس طی ماه های اخیز در نامه نگاری های زیادی که داشت تلاش کرد تا شاید آل کثیر بتواند زودتر از زمان مقرر در تمرینات حضور پیدا کرده و حتی از روزهای ابتدایی فروردین برای رسیدن به امادگی در آستانه دیدارهای لیگ قهرمانان اسیا به هم تیمی هایش ملحق شود، اما AFC در مخالفت با تمام این درخواست ها تاکید کرد که این مهاجم باید از همان روز پایان محرومیت اش در تمرینات باشگاهی اش شرکت کند.

با این اوصاف عیسی آل کثیر به همراه چهار ملی پوش پرسپولیس، در اولین تمرین تیم شان در سال ۱۴۰۰ غایب خواهند بود. گفتنی است که به رغم این موضوع گل محمدی در بازی با پدیده که روز ۱۴ فرودرین برگزار می شود می تواند از تمام این بازیکنان مقابل تیم سابق اش بهره ببرد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرانه بالای مصرف آب در کرمانشاه/ ۴۰ درصد آب به علت فرسودگیشبکه هدر می‌رود