از خبرنگاران معلول کرمانشاهی تقدیر به عمل آمد

فتاح مومنه رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با حضور در منزل دو تن از فعالین رسانه و خبرنگاران دارای معلولیت کرمانشاهی از آنها تقدیر به عمل آورد.
به گزارش چویرنیوز ظهر امروز(۱۷ مرداد) همزمان با روز خبرنگار رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در منزل دو تن از خبرنگاران معلول استان حاضر گردید و از تلاش های آنها در جهت اطلاع رسانی و مطالبه گری در حوزه معلولین تقدیر به عمل آورد.

فتاح مومنه با اشاره به رسالت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه حمایت از رسانه ها را بر عهده دارد اظهار نمود: افرادی که دارای معلولیت هستند و در حوزه خبرنگاری فعالیت می کنند نشان دادند که معلولیت به هیچ عنوان محدودیت نمی آورد.
رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: با توجه به سیاست گذاری صورت گرفته و با تاکید مدیرکل ارشاد استان تصمیم بر این شد تا برای اولین بار در استان کرمانشاه و به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران معلول تقدیر نماییم.
وی گفت: تلاش می کنیم از حضور این افراد در برنامه های آتی اداره کل استفاده کنیم کما اینکه در سال گذشته و به منظور دانش افزایی خبرنگاران استان ۱۰ کارگاه آموزشی برگزار نمودیم که مهدی ساعدی به نمایندگی از جامعه ی معلولین در این کارگاه ها حضور داشت.
مومنه در پایان ضمن تبریک روز خبرنگار از این قشر به عنوان کسانی که در راه حق قلم می زنند یاد کرد.

گفتنی است در این دیدار که با حضور مدیرکل بهزیستی استان صورت گرفت از آقایان یاسر کمری و مهدی ساعدی از خبرنگاران و فعالین رسانه ای معلول استان کرمانشاه با اهداح لوح، یک جلد قرآن مجید و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

نوشته از خبرنگاران معلول کرمانشاهی تقدیر به عمل آمد اولین بار در پایگاه خبری چویر نیوز. پدیدار شد.